IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Przedział trybuta nr 1

Go down 
AutorWiadomość
Xan
Admin

Liczba postów : 329
Imię : Nathan

PisanieTemat: Przedział trybuta nr 1   Nie Lip 07, 2013 7:02 pm

Łazienka w środku.
Powrót do góry Go down
http://hungergames.forumpl.net
Nana

Liczba postów : 37
Imię : David

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Sro Sie 21, 2013 11:14 pm

Wszedł do pokoju, wziął szybki prysznic i wskoczył do łóżka. Ułożył się wygodnie w mięciutkiej pościeli i przez chwile rozmyślał nad ostatnimi zdarzeniami.
Powrót do góry Go down
Lexis

Liczba postów : 56
Imię : Lou

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Sro Sie 21, 2013 11:54 pm

Loe weszła bez pukania do pokoju Davida i zobaczyła go leżącego pod kołdrą-Oj przepraszam ch-chyba powinnam zapukać-Czy mogę wejśc bo musimy porozmawiać to nam dobrze zrobi ?.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 12:04 am

- Jak widzisz właśnie próbuje zasnąć, ale ok. - odpowiedział zmęczonym głosem - O czym chcesz rozmawiać?
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 12:10 am

O nas i o Victorii ..eh chyba nie o kolorowych misiach słonko tu nie trzeba myśleć-Loe się zdziwiła ,że David jej pozwolił wejść bo nie był zbyt towarzyski i spytała się -David czy ty coś czujesz do Victorii ?-To co chciała się ciągle spytać.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 9:13 am

-O NAS? Nie ma żadnych nas. Jesteś ty jestem ja i zaraz nas nie będzie, bo pojedziemy na arenę. - odpowiedział- A co do mentorki. Eh... brak mi słów. - wymamrotał i przykrył głowę poduszką. Czy oni wszyscy powariowali?! Idą na śmierć a każda z nich zajmuje się romansowaniem. Najgorsze jest chyba to czekanie, oby szybko dojechali. Nie wiem ile jeszcze pociągnę.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 9:40 am

-Chyba źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o przyjaźń głuptasie - odpowiedziała - Ale czemu się nastawiasz się tak na śmierć ja po prostu nie chce cie stracić bo wydajesz się fajną osobą.-Lou oczekiwała na inną odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 9:40 pm

- Aha. - odpowiedział krótko choć ledwo było go słychać, bo głowę dalej miał schowaną pod poduszką. W sumie dobrze by było gdyby z kimś porozmawiał. Usiadł na pościeli i rozglądnął się po pokoju. W pomieszczeniu zapanowała cisza dało się słyszeć tylko tykanie elektronicznego zegarka. Fajnie by było porozmawiać, zobaczyć jak czuje się ta druga osoba. Ale zdaje się, że pomiędzy nimi jest jakaś ogromna różnica, ona jest jakby bardziej optymistyczna. Życie w samotności jest trudniejsze niż mu się zdawało. Ale w tej chwili myślał tylko o tym, że praktycznie nie ma się do kogo się odezwać. Jeszcze jeden, dwa dni i pewnie będą już na miejscu a on nawet nie zrobił ani jednego kroku na przód.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 10:41 pm

-Hmm-Lou myślała to co powiedział David i bardzo było jej przykro ,że chłopak jest taki samotny dlatego chciała się z nim zaprzyjaźnić ,ale on był jakoś temu przeciwny.Zbliżała się druga godzina od pory kiedy przyszła dziewczyna i postanowiła usiąść na jego łóżku -spytała czy coś się stało-David...dobrze obiecuje ci ,że już nie będę tak uciekać ,ale przyznaj lubisz bardzo Victorie ,ale wiem że masz jeszcze jakiś problem o jakim ja nie wiem a chętnie wysłucham bo chce ci pomóc.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 10:49 pm

- Czytasz mi w myślach?!- wyglądał jakby się przestraszył się i przez chwile nic nie mówił - Wszystko w porządku. - dopowiedział po chwili zastanowienia i lekko się uśmiechnął. To wszystko robiło się coraz dziwniejsze.

Ostatnio zmieniony przez Nana dnia Czw Sie 22, 2013 10:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 10:55 pm

-Heh być może czytam-Lou się uśmiechneła i przytuliła się bardzo mocno do Davida tak jakby jej brakowało przy niej kogoś bardzo bliskiego z kim miała dużo wspomnień.-Jeju jesteś uroczy ,ale naprawdę jak dobrze się do kogoś czasem przytulić.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 11:01 pm

- Ekhem - odsunął ją od siebie - Idę spać.
Położył się na boku i zamknął oczy. Nie zważając na to czy natrętna Lou wyjdzie z pokoju czy nie.
W jednej chwili zasnął.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Czw Sie 22, 2013 11:07 pm

-Oiejku słodki jest jaki śpi-Lou nie wyszła jeszcze z pokoju ,ale trochę ją to rozczarowało że David ją tak potraktował odpychając a ona chciała go tylko przytulić-ehh naprawdę jesteś dobry gdzieś tam w środku-Lou położyła się za nim kładąc głowę na jego ramieniu i zamkneła oczy mówiąc-Nie odchodź.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Pią Sie 23, 2013 9:57 pm

Był ranek choć nie było słychać śpiewania ptaków. Rozbrzmiewał tylko głośny dźwięk budzika. Może to wszystko sen? David przez chwile nie chciał otwierać oczu, zatapiając się w wspomnieniach. A może to właśnie rzeczywistość? Ale to dzwonienie jest nie do zniesienia. Wyciągnął rękę i wyłączył głośne urządzenie. Od razu lepiej. - pomyślał i otworzył oczy. Wystrój pokoju utwierdził go w przekonaniu, że to nie iluzja. Odwrócił się i zobaczył Lou leżącą tuż obok niego. Nie no jeszcze tylko tego mi brakuje. Szturchnął ją by się obudziła.
- Wstaaawaj! -podniósł głos.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Pią Sie 23, 2013 10:11 pm

-Oiej co za przypadek ...-Lou nie wiedziała co mówić dlatego ciągle się uśmechała i udawała ,że nic się nie dzieje.-Wiesz powiem ci niezła z ciebie dupa David-Wtedy nie wiedziała co mówic tylko to jej przyszło do głowy .Lou czasem to nie kontroluje się co mówi
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Pią Sie 23, 2013 10:27 pm

- Taak. - odparł. To na pewno nie był sen. Wstał z łóżka i przeszedł się po pokoju. Zbyt dużo luksusów jak na mój gust. Przystanął na chwile i znów spojrzał na Lou. Co ona znowu wymyśliła?! -próbował kontrolować emocje. Nie jedziemy na wakacje! Ale spokój jest podstawą. Na jego twarzy zagościł miły uśmiech.
- Idziemy na śniadanie! - powiedział i pociągnął ją za rękę. Zatrzymał się za drzwiami pokoju, puścił jej dłoń i zamknął jej drzwi przed nosem.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Pią Sie 23, 2013 10:35 pm

-Eh co za debil z niego,żeby zamykać dziewczynie drzwi przed nosem..Lou już naprawdę się wściekła i postanowiła iść z do Victorii.z/t przedział główny
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Sob Sie 24, 2013 10:16 pm

Wszedł do swojego pokoju, zamknął drzwi i położył się na łóżku. Odwrócił się na plecy i spojrzał na sufit. Dzięki Victorii dowiedział się trochę o igrzyskach. Na prawdę będzie tak źle? A może jednak będzie mógł komuś zaufać. Ciekawe jacy oni będą... Ci inni trybuci. Czy będzie w stanie utrzymać nadzieje przeżycia do końca? Musi, nie ma innego wyjścia.- Od razu wyrzucił negatywną myśl z głowy. Mimo wszystko był wdzięczny. W końcu ruszyli do przodu. Pierwszy raz od paru dni poczuł, że zrobił krok na przód.
Usiadł na łóżku i lekko się uśmiechnął.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

Liczba postów : 25
Imię : Victoria

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Sob Sie 24, 2013 10:29 pm

Kiedy znalazła się pod jego drzwiami, nie do końca wiedziała co ma teraz zrobić. Co właściwie przyszła mu powiedzieć? Zapukała i weszła do środka, z jak najbardziej poważną miną na jaką było ja stać. Usiadła na podłodze, unikając jego wzroku. Nie chciała, by wiedział, jak bardzo się, nim przejmuje. Chłopak musi być twardy.
- Wszystko gra? - zapytała, a chwilę potem się roześmiała - zresztą, po co ja Cie oto pytam? Wiadomo,że nie gra. Chciałam tego...Jakby, co to naprawdę zamierzam stawić twojej siostrze i tobie obiad po igrzyskach, więc masz wrócić dotarło?!
Naprawdę mówiła szczerze. Jak tylko ten szczeniak, wróci, to zrobi taką ucztę,że tydzień nie przestaną balować. Tak właśnie będzie...Prawda?
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Sob Sie 24, 2013 10:37 pm

- O ile wrócę, ale dzięki.- odparł - Mam do Ciebie prośbę. - zaczął, ale na chwile się zawiesił. - ...Chciałbym żebyś zaopiekowała się Melanie... W razie czego.
Nie był do końca pewny czy ta prośba zostanie przyjęta czy nie. Ale musiał ją komuś powierzyć.

Ostatnio zmieniony przez Nana dnia Nie Sie 25, 2013 8:21 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Sob Sie 24, 2013 10:42 pm

- Wrócisz - westchnęła - nie myśl o przegranej, tylko o wygranej. Ale nie ma problemu. Jeśli Ci się nie uda, możesz na mnie liczyć.
Jeśli będzie musiała to oczywiście,że zajmie się jego siostrą. Ale zamierzała wierzyć, że wcale nie będzie musiała. Daj z siebie wszystko.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Nie Sie 25, 2013 7:15 pm

Czasem trudno uwierzyć w wygraną przy tak małych szansach. Ale pozytywne myślenie jest nie mniej ważne od treningów, starań i ćwiczeń. Dam z siebie w wszystko, jeśli przegram... Przynajmniej wiem, że Melanie będzie miała dobrą opiekę. Ale nie mogę dłużej myśleć w taki sposób. Za dużo osób we mnie wierzy. Za dużo osób na mnie liczy. Nie można ich tak łatwo zawieść. Jeśli będzie trzeba stoczyć walkę, będę walczył do ostatniego tchu. Są ludzie, którzy w parę chwil potrafią zmienić nastawienie do świata. David właśnie taką spotkał. Jego mentorka była osobą po, której najmniej się tego spodziewał. Ale ona potrafi przywracać wiarę. Nie ma słów, jakie wyraziłyby jego radość w tej chwili. To tak jakby stał się zupełnie inną osobą.
- Jeszcze raz dziękuje. Za wszystko. Bardzo to doceniam. - podziękował - Jesteś dobrą osobą. Ale na początku chyba źle Cię oceniłem.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Nie Sie 25, 2013 7:59 pm

- Dobrą osobą tak? - powtórzyła po nim i zamyśliła się.
Zabiła wielu ludzi, i wcale tego nie żałowała. W końcu oni także chcieli ją zamordować. Ale nie od razu, oj nie. Dopiero wtedy kiedy okazało się,że ta kochana dziewczynka potrafi całkiem zręcznie poderżnąć gardło.
- Wiadomo,że dobrą - roześmiała się słodko - Nikt w to nie wątpi, tyle,że ty jesteś jeszcze lepszy.
Musiała dodać mu sił, w jakiś sposób przygotować na to co zobaczy. Nie lubiła jednak dawać zbyt wielu komplementów więc zebrała się w sobie i wstała. Im więcej się ich daje, tym druga osoba może bardziej w nie zwątpić.
- Idę do siebie wyszczekany kundlu - oznajmiła i ruszyła do wyjścia - jakby co to przyjdź~! A i powodzenia z niedorozwojem.
Wysłała mu całusa na pożegnanie i śmiejąc się głośno, wyszła.
z/t
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   Pon Sie 26, 2013 10:38 pm

Chłopak zamyślił się na chwile. Musze pójść do Lou. -stwierdził, zastanawiając się nad tym jak ona się czuje. Zerwał się na równe nogi i wyszedł z pokoju.
[z/t pokój trybuta nr 2]
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 1   

Powrót do góry Go down

Przedział trybuta nr 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» London Eye
» Przedział X