IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Przedział trybuta nr 2

Go down 
AutorWiadomość
Xan
Admin

Liczba postów : 329
Imię : Nathan

PisanieTemat: Przedział trybuta nr 2   Nie Lip 07, 2013 7:05 pm

Łazienka w środku.
Powrót do góry Go down
http://hungergames.forumpl.net
Lexis

Liczba postów : 56
Imię : Lou

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Sob Sie 24, 2013 10:27 pm

-Lou weszła do pokoju i od razu położyła się na łóżku i myślała czy w ogóle ktoś ją wspiera i czy ja ktoś lubi oczywiście myślała o Davidzie ,który nie zbyt zwracał na nią uwagę.-Hm..podobałabym się chętnie jakbym nie miała dwóch osób ,które są dla mnie ważne ,ale muszę grać do końca.
Powrót do góry Go down
Nana

Liczba postów : 37
Imię : David

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Pon Sie 26, 2013 10:35 pm

David podszedł do drzwi i zapukał ostrzegawczo. Po chwili wszedł do pokoju. Był podobny do jego pomieszczenia. Rozglądnął się szybko i podszedł do dziewczyny. Usiadł koło niej na miękkim łóżku. Przez chwile zastanawiał się nad tym co powiedzieć. Może ją jakoś pocieszyć, a może po prostu nie wracać do tematu igrzysk? Chociaż nie, tego tematu nie da się pominąć.
- Niedługo dojedziemy do Kapitolu. - zaczął - Martwisz się?
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Pon Sie 26, 2013 11:00 pm

-David?-Co ty tu robisz nie spodziewałam się twojej wizyty?. -Teraz mniej ,ale potem będzie co innego nie mam ochoty żyć myśląc co teraz rodzina przeżywa. Lou zdziwiła się ,że w jej drzwiach stawił się David.Wiesz.. myślę,że jak umrę i jak wygrasz to ty i Victoria ułożycie sobie jakoś razem życie i zrobisz jej dzieci..ja widzę jak na nią paczysz to widać na kilometr.Co mentorka chce zrobić to tylko się mnie pozbyć ja sobie nie dam rady dlatego ,że ona nie daje mi żadnych rad i nie rozmawia ze mną w ogóle.Ale dzięki ,że wpadłeś.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Czw Sie 29, 2013 7:32 pm

- No tak... Więc tak na to patrzysz. Szanse, że będę z Victorią to 0,000001%, nawet nie chcę z nią być. Poza tym kogo to obchodzi i tak wszyscy zginiemy na igrzyskach. - westchnął.
Czy tylko on to zauważył? Czy było w niej coś pięknego? Czy tylko mu się zdawało czy na prawdę wierzyła w wygraną całym swoim sercem? Była inna... Potrafiła dać się ponieść marzeniom. Chociaż była sama przez ostatnie dni. To jej nie zniszczyło. Była po prostu dzielna a na pewno dzielniejsza niż on, niż ktokolwiek z nich.
Zbliżył się do niej i delikatnie ją przytulił.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Czw Sie 29, 2013 8:21 pm

-Dziewczynę zatkało bo nie sądziła ,że po tym wszystkim David przyjdzie do niej i ją przytuli.-Om ..David dziękuje ,że przyszedłeś do mnie porozmawiać wreszcie jak ludzie.Wiesz przyznaje ci racje z tą Victorią bo to i tak nie ma sensu ,ale jeśli być przeżył to nic ci nie szkodzi z nią być bo teraz tak myślę,że nie potrzebne były te kłótnie bo ona wydaje się dobrą osobą.Lou po tym jak David ją przytulił poczuła coś do niego.-On jest taki uroczy.Nagle w pokoju zgasło się światło  ,ale to z powodu spalonej żarówki.Lou od dawna bała się ciemności i to było jej sekretem.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Czw Sie 29, 2013 9:23 pm

David oniemiał ze zdziwienia. To jakiś głupi zbieg okoliczności. W dodatku Lou boi się ciemności. Zaczął gorączkowo zastanawiać się nad tym co w tej sytuacji zrobić. Przeszedł się po pokoju po czym wrócił do dziewczyny. Chwycił ją za rękę i wyprowadził z pokoju.
- Nie wiem jak ty zamierzasz poradzić sobie na igrzyskach - westchnął.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Czw Sie 29, 2013 9:36 pm

-Oj ty się nie bój poradzę sobie jakoś trzeba z tym żyć ,jedna żarówka to nic wielkiego a ,więc na igrzyskach sobie poradzę.-Jak możesz tak uważać a ja myślałam ,że jesteśmy przyjaciółmi.Wiesz co pójdę do Victorii bo dawno z nią nie rozmawiałam a ty sobie tu siedź bez światła.To dobranoc słonko. [z/t pokój mentora].
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Nie Wrz 01, 2013 3:46 pm

-Witaj Davidzie jak widzisz nie jesteś w swoim pokoju i następnym razem nie musisz mnie wywalać i pomyśleć nad tym co robisz.-O czym on myśli ,że nie wie gdzie jest wywalając mnie z mojego pokoju.-Ty lepiej pomyśl sobie ,że niedługo są igrzyska człowieku.-Lou paczyła się zdenerwowanym wzrokiem na Davida po tym jak ją wyrzucił za drzwi.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Nie Wrz 01, 2013 9:25 pm

- Zaprowadziłem Cię do pomieszczenia w którym było światło. - odpowiedział bez przekonania. Skrzyżował ręce na klatce piersiowej. - Pomogłem Ci tylko. - dopowiedział i lekko się uśmiechnął.
Dalsza wypowiedź dziewczyny była prawdą. Całkowicie zapomniał o igrzyskach. W głębi duszy cieszył się jednak, że poznał Lou. Pomagała mu zapomnieć o całym wydarzeniu.
- Czemu mi się tak przyglądasz? Podobam Ci się? - zażartował.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Nie Wrz 01, 2013 9:58 pm

-Bo ty się zmieniłeś ,albo naprawdę taki jesteś -  uśmiechnęła się i potakiwała. -Ty też się patrzysz.-Lou patrzyła się tak przez minute w jego oczy a to był chyba jej rekord ,bo on równie nigdy nie patrzył się tak długo na nią.-A może ja tobie?-zażartowała.Dziewczyna się cieszyła ,że dogadywała się z Davidem i w końcu się bliżej poznali.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Nie Wrz 01, 2013 10:06 pm

- Czyli jednak... - powiedział pod nosem i znów się uśmiechnął. Wbił wzrok w podłogę jakby nad czymś się zastanawiał.
To co się działo to była jakaś kompletna iluzja. Chyba na prawdę nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Można by odnieść wrażenie, że każdy zapomniał już o Igrzyskach, jakby zapomnieli co ich czeka. David zamyślił się na chwile. W sumie on też zapomniał... Na chwile. Ale to znowu wróciło.
Oparł się o ścianę i spojrzał w sufit... Melanie, tak bardzo tęsknie.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   Sro Wrz 04, 2013 7:47 pm

Chłopak nadal stał koło Lou ,ale zamiast na nią patrzył się w sufit rozmyślając-David !?-Czy wszystko okej ?-Hmm ciekawe co mu jest może to ja jestem powodem ,albo jego rodzina.-Popatrz na mnie David bo możesz mi powiedzieć ,a ja cię po prostu zrozumiem.-Lou chodziło tylko jedno po głowie, czy on naprawdę coś do niej czuje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przedział trybuta nr 2   

Powrót do góry Go down

Przedział trybuta nr 2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» London Eye
» Przedział X
» Przedział 3