IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Regulamin

Go down 
AutorWiadomość
Xan
Admin
avatar

Liczba postów : 329
Join date : 26/06/2013
Imię : Nathan

PisanieTemat: Regulamin   Czw Cze 27, 2013 1:50 pm

ZASADY OGÓLNE


1. Każdy z użytkowników, bez względu na grupę czy pełnioną funkcję, zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu forum oraz zasad etykiety.
obowiązujących na forum.
2. Avatar powinien przedstawiać postać narysowaną, namalowaną itd. Nie może być zdjęciem ani karykaturą. Obrazki niestosowne będą od razu skasowane.
3. Wygląd osoby przedstawionej na avatarze musi pokrywać się z opisem wyglądu, który umieszczony został w karcie postaci. Jeśli napisałeś, że Twoja postać ma krótkie i ciemne włosy, nie wstawiaj obrazka przedstawiającego długowłosego blondyna.
6. Podpis nie może być a długi ani nie może w żaden sposób rozciągać forum.
7. O nieobecnościach dłuższych niż tydzień należy niezwłocznie poinformować w wyznaczonym do tego temacie.
 

TWORZENIE POSTACI


1. Nick powinien  być klimatyczny, nie zawierać żadnych „ozdobników” w postaci emotikon, znaków interpunkcyjnych czy liczb, o ile nie stanowią one jego integralnej części. Wszystkie „eW3linY12878762865”, „Beatki :*****” i tym podobne będą od razu kasowane.
2. Prosimy o dokładne przemyślenie charakteru, wyglądu i historii swojej postaci. Po zaakceptowaniu karty możliwe jest wprowadzenie jedynie drobnych zmian i tylko za zgodą administracji.
3. Przy tworzeniu postaci prosimy o wykazanie się chociażby minimalną inwencją twórczą – niedopuszczalnie jest granie bohaterami wyjętymi żywcem z anime/mangi/filmu/książki, wykorzystywanie gotowych OC czy kopiowanie ich z innych for.
4. Nie ma limitu kont, które można posiadać na forum, jednak można posiadać tylko jedno konto trybuta. Należy także systematycznie udzielać się każdym kontem, gdyż w innym wypadku użytkownik będzie zmuszony do zrezygnowania z któregoś z nich.
6. Prosimy o zachowanie względnego realizmu.

 

TWORZENIE TEMATÓW I PISANIE POSTÓW


1. Posty powinny być poprawne pod względem gramatycznym i ortograficznym. Dysortografia nie uniemożliwia korzystania ze słownika ortograficznego, Mozilli Firefox i oprogramowania Microsoftu.
2. Nie pisz postu pod postem bez wyraźnego powodu. Istnieje opcja „edytuj”. W przypadku gdy tylko jedna osoba (postać) znajduje się w temacie ma prawo pisać posta pod postem.
3. Użytkownik ma prawo zakładać tematy, które uzna za potrzebne (z wyjątkiem działu "ARENA", dodawanie tematu w tym miejscu musi być wcześniej uzgodnione z administracją). Nie mogą się jednak dublować (jeśli w dziale „gastronomia” jest już kawiarnia, nie ma potrzeby tworzenia kolejnej) i powinny być w miarę klimatyczne – stworzenie Biedronki, ustawienie w centrum pomnika Janusza Palikota.
Opis tematu może (ale nie musi) zawierać jedną, pasującą do klimatu forum grafikę.
4. Nie myśl i nie rób nic za postać, z którą właśnie fabularnie rozmawiasz. Napisanie, że druga osoba np. wyszła, nie mając na to wyraźnej zgody jej właściciela, będzie karane.
5. Jedynie poprzez rozmowę i obserwację można dowiedzieć się czegoś o drugiej postaci. W innym wypadku nie można wiedzieć, jak dana osoba ma na imię, jeśli się jej fabularnie nie poznało bądź nie dogadało w jakiś sposób z innym userem.
6. Postać może przebywać tylko i wyłącznie w jednym temacie jednocześnie.
7. Myśli postaci mają być zaznaczane kursywą lub umieszczone w cudzysłowie.
8. Dialogi oraz wypowiedzi postaci mają być pogrubiane.
9. Przy zmianie tematu należy napisać pod postem z/t (zmiana tematu) oraz nazwę tematu do którego się przechodzi np. [z/t Jezioro].


Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie forum. Użytkownicy będą informowani o aktualizacjach i zmianach.
Powrót do góry Go down
http://hungergames.forumpl.net
 
Regulamin
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~Igrzyska Śmierci~ :: ORGANIZACJA :: Zasady gry-
Skocz do: