IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Przedział główny

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Xan
Admin

Liczba postów : 329
Imię : Nathan

PisanieTemat: Przedział główny   Pon Lip 08, 2013 4:32 pm

Powrót do góry Go down
http://hungergames.forumpl.net
Lexis

Liczba postów : 56
Imię : Lou

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sro Sie 21, 2013 10:54 pm

Lou bo tylu wylanych łzach stwierdziła ,że wróci do pociągu i nie będzie tego tak znosić. -Jeśli ona to ja też!-krzykneła i szybko pobiegła do pociągu chciała być twarda i nie dawać się Victori.-David przepraszam,że tak się zachowałam. Loe przytuliła się do Davida i cmokneła go niespodziewanie w policzek
Powrót do góry Go down
Nana

Liczba postów : 37
Imię : David

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sro Sie 21, 2013 10:56 pm

David znowu westchnął.                                                        
- Wkurzasz mnie- wycedził i odwrócił się w jej stronę. - Mogłabyś nas chociaż czegoś nauczyć... - marudził. Nie, to stanowczo nie była normalna osoba. Rozglądnął się dookoła. Nigdy nie widział takiego czegoś. Nagle ktoś go znienacka objął. Znowu ta dziewczyna. Nawet nie zna jej imienia a ona ciągle go przeprasza. I jeszcze ten całus. To uczucie przychodziło i odchodziło, ale dziś był dzień w którym David czuł się jak w domu wariatów.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sro Sie 21, 2013 11:06 pm

Lou już od razu zauważyła ,że chłopak nie był zbyt zadowolony tym cmoknięciem i przytulasem ,wiec te sprawy postanowiła zostawić na poźniej.-Dobra to może do cholery jasnej nauczysz coś nas a nie ciągle zarywasz do Davida bo to się staje nudne -Wiec?
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sro Sie 21, 2013 11:11 pm

David zmęczony towarzystwem dwóch świrusek stwierdził, ze lepiej będzie się ulotnić z tego pomieszczenia.
- Idę do pokoju. Nie zabijcie się. - pożegnał się.

[z/t pokój trybuta nr 1]
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

Liczba postów : 25
Imię : Victoria

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sro Sie 21, 2013 11:19 pm

Zaczęła wcinać lukrowanego pączka, kiedy ten niedorozwój się do niej odezwał.
- Dho me mówih? - zapytała z pełną buzią - i tak na wiele Ci się to nie przyda~
No bo spójrzmy prawdzie w oczy... David zmył się przy pierwszej lepszej okazji, nietowarzyska gnida, a ona... Widzi gościa pierwszy raz i już zachowuje się jak suka z cieczką.
- Gryza? - zapytała podsuwając jej resztki pączka pod gębę. Przynajmniej przestanie gadać.

Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sro Sie 21, 2013 11:21 pm

Lou poszła do pokoju Davida z/t
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Pią Sie 23, 2013 10:38 pm

Lou nie spodziewała się ,że chłopak wywali ją za drzwi dlatego bez łez i ucieczek poszła normalnie do Victorii chodź się za sobą nie przepadały to jednak poszła pogadać bo to była jedna osoba z ,którą mogła pogadać.-Witaj-powiedziała
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Pią Sie 23, 2013 10:53 pm

Victoria spokojne jadła śniadanie. Naleśniki z czekoladą, popijane whiskey okazały się bardzo smaczne.
- O! - zdziwiła się na jej widok - Już skończyliście? Nie spodziewałam się,że jest taki słaby.
Zacmokała niezadowolona i znów spojrzała na dziewczynę.
- No? Na użycie gumek już trochę za późno, jeśli oto chciałaś zapytać - zaśmiała się z własnego żartu i rozejrzała wokół - gdzie Davidek?
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Pią Sie 23, 2013 11:07 pm

-Poje*ało cie do reszty?!-nie do niczego nie doszło po prostu zasnełam na jego łóżku w ubraniu i jeszcze bez kołdry ty zboczuchu! a ty mi tu o gumkach mówisz!-klepneła w czoło i pokiwała głową-Taa Dawid po prostu zamknął mi drzwi prze nosem hmm. pewno ten jełop teraz rozwiązuje te swoje krzyżówki dla emerytów.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Pią Sie 23, 2013 11:13 pm

- Tutaj - nagle pojawił się w przedziale - Masz coś jeszcze do powiedzenia? Bo to był kiepski żart. - zwrócił się do mentorki.
To fantastyczne jak szybko można zepsuć człowiekowi humor. David podszedł do stołu i usiadł na jednym z foteli. Spojrzał w okno. Nie widać nawet końca podróży. Zrezygnowany wziął kawałek ciasta i skosztował rozglądając się po pokoju.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Pią Sie 23, 2013 11:18 pm

-Eh popieram Davida bo to był kiepski żart ,ale ty nie bądź takim sztywniakiem-Lou podeszla i powiedziała mu to prosto w oczy wpychając mu w usta kawałek ciasta-No i co tak fajnie komuś zamykać przed noskiem drzwi skarbeńku?!
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Pią Sie 23, 2013 11:26 pm

David załamany przywalił głową w stół.
- Mentorko, ratuj - odparł, ale ledwo było go słychać.
Chyba dziś już nic go nie zaskoczy. Podniósł głowę i usiadł wygodnie w fotelu. Nie zwracając uwagi na sytuacje dokończył ciasto i poszedł po coś innego.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Pią Sie 23, 2013 11:34 pm

-Mentorka nic cie nie pomoże sztywniaku-Gdybyś normalnie rozmawiał to bym nie spała na twoim łóżku...-Lou mówiła podniesionym głosem-I zapamiętaj sobie nie dam się tak więcej traktować -Lou usiadła na fotelu i skończyła gadać ,ale więcej rozmyślać-Przynajmniej zjadł te ciasto ,które mu wepchnełam.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 11:44 am

Tego było już za wiele. Ruszyła się z miejsca i otwartą dłonią, uderzyła ich po głowie. Zajmują się takimi błahostkami zamiast czymś poważniejszym. Chociażby myśleniem o przetrwaniu.
- Skupcie się! - warknęła - Na arenie nie ma czasu na miłość, ani flirt! Z waszymi zdolnościami... - zamyśliła się - myśleliście o sojuszu? Nie ma czasu na takie bzdety!
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 8:01 pm

- Dziękuje- ucieszył się i w przypływie impulsu objął mentorkę. W końcu ktoś to zauważył. Może od teraz będzie lepiej. A co najważniejsze pierwszy raz od pechowego dnia na prawdę się ucieszył. Ciężką pracą człowiek może osiągnąć wszystko, więc czemu już na starcie ma mówić, że się nie uda? Przed nimi jeszcze krótki trening. Nie ma przecież czasu do stracenia. Z powrotem usiadł w fotelu i wyjrzał przez okno, ale już w trochę lepszym humorze.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 8:10 pm

-Pff kto to mówi?,sama flirtuje a teraz nam mówi i weź te łapy od niego!-Lou miała zła myśl.-To może skończmy te ciągłe kłótni i naucz nas czegoś ?.Lou tak nienawidziła tej kobiety ,że chętnie to by jej przywaliła.-A co do ciebie David ..ja cię przytuliłam dlatego ,że przykro mi się zrobiło jak zobaczyłam cie w takim humorze może nie powinnam się wtrącać w twoje sprawy ,ale musiałam się spytać a ta noc hmm.. zapomni.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 8:48 pm

Mentorka zrobiła zadowoloną minę i pogłaskała Davida po włosach. Chociaż on potrafi coś zrobić. Słowa dziewczyny puściła mimo uszu.
- Widzicie na arenie spotkacie różnych ludzi - zaczęła - Niektórym będzie zależało tylko na wygranej, mniejszej ilości na samym przetrwaniu, a w końcu jednemu jagniątku na obronie kogoś. Co by nie było, nie radzę wam bronić kogokolwiek poza wami samymi. Ważne jest też obrać taktykę. Będziecie się ukrywać, czy walczyć w sojuszu? Wszystko zależy od was. Poza tym muszę was jakoś wypromować. Może opowiecie mi o waszych marzeniach?
Była wyjątkowo ciekawa jakie to pragnienia, były w głowach tych dzieci.
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 9:03 pm

-Ehh tak... moim największym marzeniem jest przeżyć -Może w końcu naucz nas czegoś a nie pytasz o marzeniach niech to zostanie między nami-Lou już wkurzało te jej ciągłe pytania ,które nie pomogły by im na Igrzyskach.-David może ty się wypowiesz?
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 9:26 pm

David spojrzał na mentorkę i zamyślił się na chwile. Co w tym momencie mógłby jej powiedzieć?
- Jeśli chodzi o marzenia to mam w tym momencie tylko jedno. Tylko jedno, które sprawiłoby, że będę szczęśliwy. - zaczął wpatrując się w stół - Nigdy nie marzyłem o czymś co sprawiłoby, że będę żył w luksusie. Zawsze tylko o tym żeby odzyskać coś co straciłem. Nie potrzebowałem maksymalnie upiększać życia. Chciałem tylko, żeby było tak jak zawsze. To sprawiało, że zaczynałem wierzyć w marzenia. Wtedy nie potrzebowałem już nic więcej. Teraz chciałbym spełnić obietnice daną siostrze. Pomóc jej, tak jak ona pomagał mi kiedy na prawdę tego potrzebowałem. Zawsze będę ją miał za dobrą osobę... Za najlepszą osobę na świecie. Nigdy nie widziałem tak silnego człowieka jak ona. Kiedy byłem mały obserwowałem jak radzi sobie z tymi codziennymi problemami, jak bez chwili odpoczynku walczy by sprawić, że moja przyszłość będzie lepsza. Ale to nie było moim marzeniem. Chciałem tylko ją wesprzeć, odciążyć. Dać jej wszystko czego potrzebuje. I mam zamiar spełnić to teraz, jeśli tylko wygram.
To było dla niego trudne. Nigdy nie mówił o tym nikomu, a teraz musiał zwierzyć się obcej kobiecie. Chociaż potem, chwile później poczuł się lepiej. Tak jakby ściągnął z siebie ogromny ciężar. Może nie potrafi tego ubrać tak ładnie w słowa, ale to właśnie czuł.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 9:39 pm

Kiedy usłyszała to co powiedział chłopak poczuła w sercu ucisk. Słyszała już wiele historii, ale żadna nie sprawiła,że poczuła się tak jak teraz. Ona też ma osobę, której chce podziękować, pomóc, odciążyć. By zostało tak jak jest. Może widziała w tym dziecku samą siebie? Albo dawną siebie. Tą, która już nigdy nie powróci.
- Rozumiem - potaknęła i spojrzała w stronę Davida. Wiedziała,że on miał w sobie coś, czego nie widziała u pozostałych trybutów z jakimi przyszło jej rozmawiać. On walczył po to by odwdzięczyć się komuś kogo kocha. Jego siostra jest pewnie wspaniałym człowiekiem.
- Pomogę Ci - powiedziała ledwo słyszalnie w stronę Davida - Pomogę Ci spełnić twoje marzenie.
Po czym klasnęła z ochotą w ręce.
- W porządku ~ - powiedziała znowu roześmiana - A zamierzacie poznać lepiej innych trybutów? w sensie zrobić sojusz?
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 9:47 pm

- D-Dziękuje - zdziwił się i odparł równie cicho - to wiele dla mnie znaczy.
Czyżby mentorka okazała się jedyną osobą, która potrafiła go zrozumieć? Która bez chichotów i docinków potrafiła go wysłuchać? A może jest taka sama jak on? Może zna taką historie aż za dobrze? Może sama to przeżyła? Na chwile się zamyślił. A w jego głowie kłębiło się tysiące myśli. Opuścił wzrok by wszystko szybko przeanalizować. Nigdy nie spodziewał się, że ona go zrozumie. Nie ważne jak ciężka byłaby jego przeszłość, nie ważne jak wielkie byłoby jego marzenie.
Podniósł wzrok. Nie może siedzieć w ciszy tak długo. W końcu znalazł osobę, która go zrozumie.
- Nie wiem. Szczerze mówiąc jeszcze o tym nie myślałem. - odpowiedział - Przecież trybutów poznajemy dopiero na treningu. W tej chwili trudno ocenić z kim można by połączyć siły. Ale myślę, że na pewno spróbujemy. Co na to powiesz, Lou? - zwrócił się do dziewczyny.

Ostatnio zmieniony przez Nana dnia Nie Sie 25, 2013 8:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lexis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 9:54 pm

-Możliwe ,że zrobię z kimś sojusz..-Lou pokiwała głową przytakując-Eh sama nie chce umrzeć i stracić taty i brata bo po tym jak straciłam mamę nie mogę uwierzyć ,że to właśnie mnie musiało spotkać i nie chce ,zeby rodzina przeżywała to rugi raz dlatego będę robić co robić w moiej mocy chodź wiem jak dla ciebie jet ważna rodzina  David to nie chciałabym ,żebyś umarł .No tak w sumie dopiero na treningu sie przekonamy.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 10:07 pm

Victoria tylko pokiwała głową na wypowiedź Lou. Wiedziała w każdym razie jak powinna ich wypromować i pomóc. A przynajmniej temu chłopcu.
Westchnęła przeciągle i uśmiechnęła się do nich.
- Na arenie będą was ścigać prawdziwe koszmary - ostrzegła i spojrzała za okno. Przeszłość wciąż była obecna w teraźniejszości, wiedziała to aż zbyt dobrze - Ale możecie przed nimi uciec, jeśli tylko nie będziecie wątpić w swój powrót do domu. Spotkacie pewnie wielu ludzi, każdy będzie się kierował czym innym. Nie lekceważcie nawet najsłabszego, oni bywają bardzo sprytni. Ale choćby nie wiem co, nie zapominajcie dla kogo walczycie dobra~? Resztę dopowiem wam kiedy przyjdzie na to czas.
Na dzisiaj miała już dość, igrzysk. W głowie liczyła ich szansę na przetrwanie. Jeśli zdobędzie sponsorów, może im zapewnić trochę wsparcia. Chyba nadszedł czas by ktoś z X mógł wrócić do domu.
Powrót do góry Go down
Nana

PisanieTemat: Re: Przedział główny   Sob Sie 24, 2013 10:11 pm

- Ok, dzięki - podziękował i wyszedł z pokoju.
[z/t pokój trubuta 1]
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przedział główny   

Powrót do góry Go down

Przedział główny
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» London Eye
» Przedział X