IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Hunger Games: Catching Fire [Temat bezspojlerowy, please]

Go down 
AutorWiadomość
Zensum

Liczba postów : 28
Imię : Zensum

PisanieTemat: Hunger Games: Catching Fire [Temat bezspojlerowy, please]   Pią Lis 22, 2013 10:16 pm

Chciałbym tutaj jedynie się spytać: Kto już obejrzał, kto ma jakie zdanie i w ogóle (tylko bez spojlerów plis ;-; )
Ja już obejrzałem, to był pierwszy seans w kinie u mnie <3
Wrażenia? Nie wiem, muszę się przespać, ale ogółem to film był niesamowity, no i ta końcówka <3
No i takie 'prawdziwe ja' Snow'a ;-;

A co Wy sądzicie?
Powrót do góry Go down
Xan
Admin

Liczba postów : 329
Imię : Nathan

PisanieTemat: Re: Hunger Games: Catching Fire [Temat bezspojlerowy, please]   Sob Lis 23, 2013 1:51 pm

Johanna <3
Powrót do góry Go down
http://hungergames.forumpl.net
Cham

Liczba postów : 24
Imię : Chamomile

PisanieTemat: Re: Hunger Games: Catching Fire [Temat bezspojlerowy, please]   Sob Lis 23, 2013 9:32 pm

Dziś o 4:30 wróciłam z nocy kinowej. Było cudownie. Oczy mi się zamykały, ale nie mogłam zasnąć do 5:00. A później na urodziny do koleżanki ;__________;
Ledwo istnieje, ale mimo to stwierdzam że bardzo mi się podobała Johanna (taka jak w książce *w*), ale w książce było więcej scen jak siedziała nago :/
Fajny pomysł z wnuczką Snowa, która uosabiała ludność Kapitolu. Brawo filmowcy, udało wam się zawrzeć myśli Catnip w filmie. W prawdzie pojawiły się jako dodatkowe postacie, ale dali radę.
Powrót do góry Go down
Zensum

Liczba postów : 28
Imię : Zensum

PisanieTemat: Re: Hunger Games: Catching Fire [Temat bezspojlerowy, please]   Sob Lis 23, 2013 10:17 pm

Trochę nie ogarniam imion jeszcze ;-;
Johanna to ta co taka ostra była i co w windzie się rozebrała? Za to ją właśnie uwielbiam <3 c:
Podoba mi się też pokazanie pod koniec filmu, że to jeszcze nie koniec i że będzie kontynuacja. Czegoś takiego mi trochę brakowało w części poprzedniej, ale wiadomo, że po pierwszej części nie można pokazać, że będzie kolejna, trzeba zrobić suprise motha fatha ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hunger Games: Catching Fire [Temat bezspojlerowy, please]   

Powrót do góry Go down

Hunger Games: Catching Fire [Temat bezspojlerowy, please]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1