~Igrzyska Śmierci~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przedział mentora

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Xan
Admin
Xan


Liczba postów : 329
Join date : 26/06/2013
Imię : Nathan

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyPon Lip 08, 2013 1:41 pm

Przedział mentora Mjwppd
Łazienka w środku.
Powrót do góry Go down
https://hungergames.forumpl.net
Victoria Davis

Victoria Davis


Liczba postów : 25
Join date : 20/08/2013
Imię : Victoria

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyNie Sie 25, 2013 8:25 pm

Victoria rozłożyła się na miękkim łóżku. Za dużo wrażeń jak na jeden dzień. Lepiej byłoby jeśli by już dojechali. Mogłaby mieć oko na innych trybutów i ocenić ich, w końcu się na tym zna. Dopiero wtedy rozpocznie się prawdziwa praca. Pokłada w tych dzieciach nadzieje. Pierwszy raz od dawna, ma ochotę uwierzyć w ich szansę.

Powrót do góry Go down
Lexis

Lexis


Liczba postów : 56
Join date : 02/07/2013
Imię : Lou

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyCzw Sie 29, 2013 9:42 pm

-Witaj Victorio czy mogę ?-Chciałam z tobą pogadać bo jakoś najwięcej to rozmawiałaś z Davidem.Wiesz...stwierdziłam ,że nie ma czasu na głupoty i romanse tylko trzeba po prostu przyłożyć się do tych igrzysk.Może byś mi dała jakieś rady bo ja już nie mam sił się z tobą kłócić i wolałabym,żebyśmy zostały przyjaciółkami póki żyje ,więc co ty na to?.Lou zadała szczere pytanie i miała już dosyć tych ciągłych sprzeczek.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

Victoria Davis


Liczba postów : 25
Join date : 20/08/2013
Imię : Victoria

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyCzw Sie 29, 2013 9:55 pm

Oh to ta dziewczyna. Victoria zaprosiła ją ruchem ręki. Spodziewała się,że przyjdzie, w końcu wszędzie było jej pełno. Nie zdziwiłaby się nawet jeśli znalazłaby ją w swojej lodówce. Ale bycie przyjaciółkami? Nie ma o niej bladego pojęcia i już to proponuje, trzpiot jeden.
- Dobrze,że to zrozumiałaś - uśmiechnęła się słodko - więc jakieś pytanka?
Powrót do góry Go down
Lexis

Lexis


Liczba postów : 56
Join date : 02/07/2013
Imię : Lou

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyCzw Sie 29, 2013 10:03 pm

-No chciałam żebyś mi dała trochę rad ,które dotyczą oczywiście igrzysk bo wiem ,że David już dostał ich już trochę a ja właśnie nie.-Jesteś silna jak widać i nie dziwie się,że przeżyłaś -uśmiechnęła się ,zwinęła ręce i potakiwała-To co mi powiesz?.Lou paczyła na Victorie jak na prawdziwą mistrzynie i silną kobietę.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

Victoria Davis


Liczba postów : 25
Join date : 20/08/2013
Imię : Victoria

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyCzw Sie 29, 2013 10:12 pm

Komplementy...Nigdy w nie nie wierzyła. Ale te jej spojrzenie, niewinne jak u małego szczeniaka. Nie było wątpliwości,że akurat te słowa były szczere. Skrzyżowała ręce na pokaźnych piersiach i zamyśliła się.
- Po pierwsze, od razu oddal się od rogu obfitości. Chyba,że uważasz iż masz jakieś szanse w walce - powiedziała - Szukaj źródła wody. Najważniejsze to pamiętać by się nie odwodnić...I zawiąż jakiś sojusz.
Powrót do góry Go down
Lexis

Lexis


Liczba postów : 56
Join date : 02/07/2013
Imię : Lou

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyCzw Sie 29, 2013 10:20 pm

-Okej dzięki za cenne rady.Lou zrobiła słodki uśmiech.-Sojusz na pewno będę chciała z kimś zawrzeć ,ale najpierw muszę myśleć o sobie i być silna.Jak już przeżyje to wtedy zacznę szukasz prawdziwej miłości,-Wiesz nie ukrywam ,że nic nie czuje do Davida ,ale on do mnie nie a to i tak nie ma znaczenia bo jedno z nas umrze.Zaraz będę lecieć do pokoju bo te jełop mnie wyrzucił z własnego pokoju.
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

Victoria Davis


Liczba postów : 25
Join date : 20/08/2013
Imię : Victoria

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptySob Sie 31, 2013 1:48 pm

- Jasne, baw się dobrze - pożegnała ją i zwinęła się w kłębek na łóżku. Męczyły ją takie spotkania. Teraz oni tu są, a chwile ich nie będzie. Mało kto będzie o nich pamiętał. Byli zupełnie jak małe zabłąkane dusze. Do tego w głowie tej małej takie amory... Ktoś taki nie powinien trafić na arenę. Powinna siedzieć w domu i spokojnie otaczać się adoratorami. David zresztą też. Przykryła głowę poduszką i głośno westchnęła. Z angażowania się w kruche życie trybutów, nigdy nie przychodzi nic dobrego.
Powrót do góry Go down
Lexis

Lexis


Liczba postów : 56
Join date : 02/07/2013
Imię : Lou

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyNie Wrz 01, 2013 3:37 pm

-To dzieki i pa.-Lou uśmiechnęła się i ruszyła w stronę swojego pokoju. [z/t przedział trybuta nr 2].
Powrót do góry Go down
Victoria Davis

Victoria Davis


Liczba postów : 25
Join date : 20/08/2013
Imię : Victoria

Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora EmptyPią Paź 18, 2013 3:34 pm

Victoria przeciągnęła się i ziewnęła niczym kot. Podeszła do okna i uśmiechnęła się. Są na miejscu. Złapała mikrofon i słodkim głosikiem przemówiła.
- Dzieciaki jesteśmy! Witajcie w naszym uroczym Kapitolu! Wysiadamy!
Kiedy skończyła poczuła w sercu nieprzyjemne ukłucie. Niedługo czas stawić ich życie na szali losu, a ona już zadba, by nie zabrakło im sponsorów. Kto jak kto, ale ci durni Kapitalończycy wręcz przepadają za jej szczebiotaniem.
Szybkim krokiem ruszyła do wyjścia spotkać się z gówniarzami.
/Wszyscy zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przedział mentora Empty
PisanieTemat: Re: Przedział mentora   Przedział mentora Empty

Powrót do góry Go down
 
Przedział mentora
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przedział mentora
» Przedział mentora
» Przedział mentora
» Przedział mentora
» Przedział mentora

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
~Igrzyska Śmierci~ :: TRANSPORT :: Express Panem :: Express Panem nr 10-
Skocz do: